1409724993998_19.jpg

لیبروی مشهدی تیم ملی والیبال گفت: امیدی زیادی به دور برگشت لیگ جهانی داریم.

فرهاد ظریف در گفت‌وگو با خبرنگار ما- منطقه خراسان، در خصوص عملکرد تیم ملی در دور رفت مسابقات جهانی عنوان کرد: در ابتدا شروع بدی داشتیم اما در ادامه با 7 امتیازی که کسب کردیم، عملکرد تیم خیلی بهتر شد، همچنین امسال تنها تیمی هستیم که در بازی‌های خارج از خانه خود توانستیم 7 امتیاز کسب کنیم.

وی افزود: امیدمان نسبت به آینده خیلی بیشتر شده است. تمام بازیکنان تیم ملی هم از روحیه بالایی برخوردار هستند، امیدوارم بتوانیم در ایران با انجام بازی خوب و زیبا مردم را شاد کنیم.

فرهاد ظریف درباره هماهنگی بازیکنان تیم ملی خاطر نشان کرد: در اوایل بازی‌ها مخصوصا در بازی با آمریکا هماهنگی خوبی نداشتیم، اما در ادامه مخصوصا در بازی دوم با لهستان به هماهنگی خوبی رسیدیم، اوج هماهنگی تیم هم در بازی با روسیه بود که من به دلیل آسیب‌دیدگی و نظر کادر فنی تیم، در دو بازی آخر با روسیه حضور نداشتم.

وی ادامه داد: آسیب دیدگی من در اردوی فنلاند از ناحیه مچ دست بود، اما در سه چهار بازی اول با توجه به شرایطی که بود، نمی‌توانستم استراحت کنم، در بازی با آمریکا و لهستان وارد میدان شدم و در زمان بازی با روسیه به ایران اعزام شدم تا با استراحت بتوانم در بازی‌های دور برگشت به تیم کمک کنم.

وی درباره وضعیت بهبود آسیب‌دیدگی خودش گفت: شرایط بازی کردن را دارم تقریبا آسیب‌دیدگی دستم بهبود یافته است و حاضرم که با دستور کادر فنی به میدان بروم.

لیبروی تیم ملی درباره مرندی لیبروی جایگزین خود در بازی با روسیه افزود: به هر حال نظر من همیشه این بوده است که لیبروهای خوبی در ایران داریم و مطمئن هستم می‌توانند جایگزین خوبی برایم شوند، مرندی هم عملکرد خیلی خوبی در بازی با روسیه داشت و امیدوارم در بازی‌های آینده نیز به تیم ملی کمک کند.

ظریف در خصوص انتقادهایی که به عملکرد تیم ملی در چهار بازی اول شد خاطرنشان کرد: کاملا انتقادها غیرمنطقی بود، شکست دادن دو تیم برتر جهان خیلی سخت و دشوار است، مخصوصا در کشور خودشان.

وی در ادامه تصریح کرد: شانس صعود به مرحله بعد را داریم اما شانس تیم آمریکا و لهستان بیشتر از تیم ماست، به هر حال هنوز 6 بازی دیگر داریم امیدوارم تیم‌های قدرتمند جهان را شکست داده و به مرحله بعد صعود کنیم.

رویارویی ابر قدرت‌ها برای صعود به فینال لیگ برتر والیبال

مذاکره حضوری دبیر فدراسیون والیبال با لوزانو، آناستازی و سی‌چلو

نبرد کلکسیون‌دارهای والیبال ایران!

بازی ,تیم ,ملی ,روسیه ,خوبی ,هماهنگی ,تیم ملی ,در بازی ,بازی با ,با روسیه ,مخصوصا در

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

بلاگی برای سن فایل کشاورزی و دام داری حرکت در زندگی اقیانوس طلایی پارس موتور Nokat Varzeshi دانستنی های ماشین های چینی و ژاپنی ~Light Blue~ اختلالات خواب